Doktor Şifa'ya hoş geldiniz. Eğer hekimseniz sisteme girerek sorulara cevap vererek kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.


Karnımın sağ alt tarafında keskin olmayan bir ağrı var

0 oy
284 okundu
Karnımın sağ alt tarafında keskin olmayan bir ağrı var ve bazı pozisyonlarda rahat edemiyorum. Bazen de bıçak batar tarzda oluyor. Apandisit olmadığını söylediler. Bu ağrının sebebi ne olabilir?
1, Aralık, 2013 Mide Hastalıkları kategorisinde Aziz tarafından  1 soruldu
1 cevap

0 oy
Basit bir kabızlık bu duruma sebep olmuş olabilir. Daha çok lifli besinlerle beslenmek ve spor yapmak faydalı olacaktır.
2, Aralık, 2013 Doktor Şifa Ekibi (29,620 puan) tarafından  cevaplandı
Ağız Çene Cerrahisi, Ağrı, Akciğer Kanseri,Akupunktur ile Zayıflama, Alerji, Cilt Gençleştirme, Anemi, Astım, Bacak Estetiği, Damar Tıkanıklığı, Bademcik ve Geniz Eti, Bağımlılık, Baş Ağrısı, Bel Kayması,Botoks ve Dolgu, Beyin Cerrahisi, Burun Estetiği, Depresyon, Çocuk Ortopedisi, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Diş İmplantı, Diş Protezi, Diz ve Bel Kireçlenmesi, Epilepsi, Erkek Kısırlığı, Sertleşme Sorunu, Evlilik Terapisi, Gebelik, Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genel Cerrahide Laparoskopi, Genital Siğil, Göz Kapağı Hastalıkları, Gülüş Tasarımı, Peygamber Sünneti, Hemoroid(Basur) ve Çatlaklar,Horlama, Uyku Apnesi, İnmemiş Testis,İşitme Kaybı, Jinekolojide Laparoskopik Yöntemler, Kalın Bağırsak Kanseri, Katarakt, Koah, Lazer Epilasyon, Lazer ile Göz Tedavileri, Lenfoma, Meme Büyütme. Sitedeki bilgiler bilgilendirme amaçlı olup teşhis ve tedavi amacı taşımaz. Uzman Doktora Soru Sor
...