Doktor Şifa'ya hoş geldiniz. Eğer hekimseniz sisteme girerek sorulara cevap vererek kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Penis ucu yapısması

0 oy
29 okundu
23, Şubat, 23 Dermatoloji kategorisinde mdnumut (120 puan) tarafından  soruldu
Merhablar ben sivilcelerim için yakşasık 5 haftadır zerotanin kullanıyorum yaklaşık 9 gündür penisimin ucu iç çamasırıma yapısıyor acaba ilacın yan etkisindenmidir cevaplarsanız sevinirim




1 cevap

0 oy
28, Şubat, 28 Dr.Ali Hatay (223,990 puan) tarafından  cevaplandı

Merhabalar                                     
Öncelikle Geçmiş olsun;

Bu ilacın yan etkisini bilmiyorum. Ama böyle bir yan etkisinin olacağını da zannetmiyorum.
Penis deliğinde iltihap, akıntı durumunda yapışıklık olabilir.
İlaca biraz ara verin bakalım şikayetler devam edecek mi?

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.                                     
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM                                      
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;                                     
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.                                      
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Ayıca şu adresten kitaplarıma ulaşabilirsiniz:                     
https://www.dralihatay.com/kitaplarim.html


...